100% BEZPEČNOSŤ FRANCÚZSKEJ VÝROBY

 

Vyrábame účinné, bezpečné a vysoko kvalitné lieky. Celý výrobný proces, ktorý je kľúčový pre splnenie všetkých parametrov, prebieha vo Francúzsku. Na dodržanie jedinečného výrobného postupu homeopatických liekov používame vlastnú priemyselnú technológiu. Naše granule a tabletky sa vyrábajú výhradne:

- v Messimy: sídlo spoločnosti a hlavný výrobný závod (departement Rhône)

- v Montrichard (departement Loir-et-Cher)

- v Montévrain (departement Seine-et-Marne)

Naše výrobné závody sú pravidelne kontrolované regulačnými orgánmi na celom svete, medzi ktoré patrí napríklad Štátna agentúra pre bezpečnosť liekov (ANSM) vo Francúzsku alebo Food and Drug Administration (FDA) v Spojených štátoch.

souchemask

ZÁRUKA SUROVÍN STÁLEJ KVALITY

Naše homeopatické lieky využívajú liečebné vlastnosti tisícok látok najrôznejšieho pôvodu: rastlinného, minerálneho/chemického a živočíšneho. Na ich zbere a pestovaní spolupracujeme s poľnohospodármi, výrobcami a profesionálnymi zberačmi, pričom uprednostňujeme krátke odbytové kanály. Všetky pestované rastliny, ktoré používame, sú bez genetických modifikácií (GMO). Pri každej použitej surovine je dohľadateľné miesto aj podmienky zberu. U našich obchodných partnerov vykonávame pravidelné audity.

RÔZNORODÉ SUROVINY

Laboratória Boiron

1,020

registrovaných výrobných surovín

KVET

53%

výrobných surovín je rastlinného pôvodu

Minerál

33%

výrobných surovín je minerálneho alebo chemického pôvodu

zviera

14%

výrobných surovín je živočíšneho pôvodu

ZBER PREBIEHA V SÚLADE S BIODIVERZITOU

 

V súlade so správnou praxou v oblasti zberu rastlinných surovín, stanovenou Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO), naša zadávacia dokumentácia pre zber rastlín vyžaduje:

- podporovať udržateľnosť rastlinných zdrojov,

- optimalizovať vysledovateľnosť rastlinných látok,

- chrániť životné prostredie a biotopy.

Pravidlá správnej praxe platia aj pre pestovanie rastlinných druhov, ktoré sa v prírode prirodzene nevyskytujú, alebo druhov, ktorým kvôli zberu hrozí zánik vzhľadom na vysokú spotrebu.

 

 

Logo OMS

 

VÝROBNÉ PROCESY POD PRÍSNYM DOZOROM

 

Všetky východiskové suroviny podliehajú po dodaní do našich laboratórií prísnym kvalitatívnym kontrolám. Jedná sa o organoleptické, botanické a fyzikálno-chemické kontroly, vedené kvalifikovanými odborníkmi. Je garantované použitie východiskových surovín, vody a vzduchu najlepšej kvality. Ja garantovaná aj dohľadateľnosť.

Počas celého výrobného procesu realizujú naše chemické, bakteriologické a botanické laboratóriá približne 30 000 kontról ročne. Za týmto účelom zamestnávame vo Francúzsku 145 lekárnikov, ktorí pracujú v našich vlastných analytických laboratóriách.

Zdielať :

Facebook
Linkedin
test@tes.fr