Nezávislé rodinné laboratóriá Boiron sa špecializujú na homeopatické lieky už od r. 1932 a s dôverou a odhodlanosťou sa zameriavajú aj naďalej na svoj medzinárodný rozvoj. Od otvorenia našej prvej pobočky v Taliansku, ku ktorému došlo v r. 1979, sme postupne expandovali na svetovom trhu, so zacielením na homeopatiu.

  

SPRISTUPNIŤ KVALITNÉ HOMEOPATICKÉ LIEKY V TAKMER 50 KRAJÍN SVETA

 

Skupina Boiron dnes vlastní 20 filiálok, predovšetkým v Európe a v Severnej Amerike. Dnes sme tiež prítomní v južnej Amerike (Boiron Brazília a Kolumbia), v severnej Afrike (Boiron Tunisko) a – od r. 2016 – v južnej Ázii, vďaka otvoreniu pobočky v Indii a pracoviska v Hongkongu.

Naša prítomnosť na medzinárodnej scéne je taktiež zaistená sieťou miestnych distribútorov, vďaka ktorým sú naše homeopatické lieky stále viac v povedomí širokej verejnosti (Baltské štáty, Juhoafrická republika, Maroko atď.).

44 % našej aktivity na medzinárodných trhoch svedčí o sile nášho projektu a snahe upevňovať pozíciu homeopatie v medicíne, a to po celom svete.

V Taliansku sprevádzame lekárov pri liečbe 10 miliónov talianskych pacientov, ktorí používajú homeopatické lieky.

Watch the full video

 

V Taliansku sprevádzame lekárov pri liečbe 10 miliónov talianskych pacientov, ktorí používajú homeopatické lieky.

Watch the full video

 

Silvia Nencioni, riaditeľka talianskeho zastúpenia spoločnosti Boiron

ROZVÍJAŤ SA NA MEDZINÁRODNÝCH TRHOCH, A PRITOM ZVYŠOVAŤ POVEDOMIE A VYSVETLOVAŤ

 

Za posledných 40 rokov sme investovali svoj čas a prostriedky, aby sme vytvorili podmienky nevyhnutné pre udržateľný medzinárodný rozvoj, pričom sme vždy brali do úvahy lokálny právny a registračný kontext. Implantovať homeopatiu v krajinách, kde táto liečebná metóda nie je známa, alebo nedostatočne známa, vyžaduje zavádzanie postupných opatrení. Zakaždým sa snažíme:

- Zvyšovať povedomie orgánov verejnej moci o záujmoch verejného zdravia, špecifickosti homeopatie a dostať ten správny štatút pre naše lieky.

- Vzdelávať odborníkmi v zdravotníctve, kľúčových aktérov pri rozvoji homeopatie v zdravotníckom systéme každej krajiny.

- Informovať pacientov o konkrétnych riešeniach, ktoré homeopatia ponúka v mnohých zdravotníckych disciplínach.

Homeopatia zaujala svoje miesto v praxi rumunských lekárov a lekárnikov vďaka svojmu neustálemu rozvoju.


Watch the full video
 

Homeopatia zaujala svoje miesto v praxi rumunských lekárov a lekárnikov vďaka svojmu neustálemu rozvoju.


Watch the full video
 

Silvia Mainescu, Riaditeľka, Boiron Romania

Podporovať preskripciu 200 000 indických lekárov homeopatov

India je jednou z prvých krajín na svete, ktorá podporuje rozvoj homeopatie. Homeopatia je vládou uznávaná a presadzovaná, je bežne predpisovaná a predstavuje úplne plnohodnotný lekársky odbor. Vďaka otvoreniu našej indickej pobočky v r. 2016 sme schopní ponúkať 200 000 lekárom a ich pacientom homeopatické lieky, vyrobené v súlade s najprísnejšími európskymi normami kvality.

 

SPOLOČNOSŤ BOIRON V SLUŽBÁCH HOMEOPATIE PO CELOM SVETE

cartedumondeBoiron

 

Boiron21 filiálok a prítomnosť v takmer 50 krajinách

Boiron Boiron 2017: rozvoj v Ázii (pracovisko v Hongkongu)

Boiron Boiron 2018: otvorenie filiálky v Kolumbii

BOIRON je svetovým lídrom v oblasti homeopatie, prítomný v takmer päťdesiatich krajinách vďaka svojej sieti dvadsaťjeden filiálok a takmer tridsiatich distribútorov. Viac ako 44 % činnosti sa realizuje na medzinárodnej scéne.

Zdielať :

Facebook
Linkedin
test@tes.fr