ŽIVOTY ZASVETENÉ ROZVOJU HOMEOPATIE

 

Od r. 1932 zasvätili dvojčatá Jean a Henri Boironovi svoj život homeopatii s cieľom ponúkať odborníkom v zdravotníctve kvalitné homeopatické lieky.

Ich podnikateľský duch a ich vedecká dôslednosť im umožňovali efektívne rozvíjať túto liečebnú metódu. Boli priekopníkmi v oblasti výskumu a výrobných postupov a veľkým dielom sa tiež zaslúžili o uznanie homeopatie a jej výučbu po celom svete.

 

Tento rodinný príbeh pokračoval vďaka ich deťom, predovšetkým vďaka Christianovi Boironovi, ktorý stál na čele firmy viac ako 40 rokov. Pomáhala mu jeho sestra Michèle, jeho brat Thierry a jedna z jeho dcér, Anabelle, ktorá je v súčasnej dobe na pozícii ataché generálneho riaditeľstva a riaditeľky vecí verejných & distribúcie vo Francúzsku.

Valérie Lorentz-Poinsot, ktorá vystriedala Christiana Boirona na pozícii generálneho riaditeľa v januári roku 2019, dnes odhodlane sleduje rovnaký cieľ: dať homeopatii také miesto, ktoré si v medicíne zaslúži, tak aby každý odborník v zdravotníctve aj každý pacient mohol homeopatické lieky užívať.

MIĽNÍKY SPOLOČNOSTI BOIRON

 

frise chronologique Boiron

 

Vidéo Rodinný príbeh o odvaheplay

RODINNÝ PRÍBEH O ODVAHE

Zdielať :

Facebook
Linkedin
test@tes.fr