Ovládanie vysokých riedení je zručnosť, ktorú naši farmaceuti a ich tímy udržiavajú od roku 1932 v duchu neustáleho zlepšovania. S prísnosťou a profesionalitou sa systematicky snažia spojiť rešpekt k homeopatickej tradícii s inováciami.

Ovládanie vysokých riedení je zručnosť, ktorú naši farmaceuti a ich tímy udržiavajú od roku 1932 v duchu neustáleho zlepšovania. S prísnosťou a profesionalitou sa systematicky snažia spojiť rešpekt k homeopatickej tradícii s inováciami.

Jean-Christophe Bayssat, zástupca generálneho riaditeľa

play

VITAJTE V SPOLOČNOSTI BOIRON

ROVNAKÁ PRACOVITOSŤ OD POČIATKOV

V roku 1932 sa farmaceuti Jean a Henri Boiron pustili do výroby homeopatických liekov, aby uspokojili dopyt lekárov, ktorí hľadali kvalitné produkty pre svojich pacientov. Zostali sme verní ich duchu a duchu Christiana Boirona tým, že zachovávame hodnoty, ktoré sú zakorenené v našej spoločnosti už viac ako 90 rokov:

- rešpektujúci, ľudský prístup k medicíne, ktorý zodpovedá očakávaniam pacientov, pokiaľ ide o globálnu škálu liečebných postupov, ako aj liekov, ktoré majú k dispozícii;

- vedecká prísnosť, ktorá nám v kombinácii s našou kontrolou výrobných fáz umožňuje zaručiť vysokokvalitné zdravotné produkty pre najväčší počet ľudí;

- úzke kontakty s lekármi a lekárnikmi, s ktorými sme si časom vybudovali dôverný vzťah a udržiavali dialóg v duchu výmeny skúseností;

- odhodlanie napredovať v medicíne skúmaním možných ciest s odvahou a pokorou.

Angažovanosť všetkých našich zamestnancov odráža ich vášeň a potešenie z úspešného nasledovania nášho poslania. Pestujú túto povinnosť dokonalosti, aby sa homeopatické lieky lepšie integrovali do medicíny, aby boli užitočnejšie pre lekárov, lekárnikov a zdravie pacientov.

SPOLOČNOSŤ BOIRON V ČÍSLACH

granule boiron

Svet

Svetové jednotka v homeopatii

produkcia BOIRON

90 rokov

odbornosti

laboratória

50 krajín

medzinárodná spoločnosť s ľudským rozmerom

spolupracovník boiron

3,344

angažovaných zamestnancov po celom svete

boiron-francúzsko

100%

produktov vyrobených vo Francúzsku

Laboratória v číslachplay

SPOLOČNOSŤ BOIRON

VEDELI STE?

Na podnet bratov Boironovcov sa homeopatia stala súčasťou francúzskeho liekopisu v roku 1965, predtým ako bola uvedená v americkom liekopise v roku 1982 a v európskom liekopise v roku 1995.

Zistite viac o kľúčovej úlohe spoločnosti Boiron vo vývoji homeopatie v celej histórii

Zdielať :

Facebook
Linkedin
test@tes.fr