Spoločnosť BOIRON

SPOLOČNOSŤ BOIRON V SKRATKE

Úvodné slovo od Valérie Lorentz-Poinsot

„Keďže sme si vedomí toho, že sa pacienti na celom svete chcú liečiť bez rizika, ponúkame im vďaka našim odborným znalostiam v oblasti homeopatie bezpečné a kvalitné lieky.


Valérie Lorentz-Poinsot, generálna riaditeľka

Kľúčové čísla spoločnosti BOIRON

Č. 1

v homeopatii celosvetovo

50 krajín

laboratória otvorené do celého sveta

300 miliónov

pacientov vo svete, ktorí užívajú homeopatiu

3344

zapojených spolupracovníkov vo svete

Valérie Lorentz-Poinsot, generálna riaditeľka spoločnosti BOIRON

„Vitajte v BOIRON. Ste tu v srdci našich laboratórií, našej spoločnosti. Zdravie je naša priorita, či už ste mladá mamička, športovec, senior alebo človek, ktorý si váži svoje zdravie. Sme hlboko presvedčení, že našou úlohou je prinášať riešenia pre vaše zdravie, ktoré vám umožnia šetrnú liečbu bez rizika. Chceme, môžeme, a myslíme si, že aj musíme hrať úlohu v zdravotníctve. Profesionáli v zdravotníctve odporúčajú naše lieky, či sú to farmaceuti, lekári, pôrodné asistentky alebo zubári. Je dôležité, aby vedeli určiť dobrú diagnózu, prispôsobiť a nastaviť liečbu. V homeopatii vnímame jedinečnosť každej osoby. Pracovať pre BOIRON je viac ako práca, je to misia a vášeň. Všetci naši spolupracovníci sú silno angažovaní v svojej každodennej práci. Energia, nadšenie, vášeň prítomná v každom zamestnancovi je tu pre vás, pre vaše zdravie a zdravie zajtrajška.“

Vitajte v spoločnosti Boiron

Na začiatku, tak ako v každom príbehu, je prázdna strana. A potom, v roku 1932, sa to všetko začalo. Keď bratia Jean a Henri Boiron, dvojičky v spoločnej vášni, sa rozhodli venovať svoj život homeopatii. Začiatok príbehu, ktorý sa rokmi mal zmeniť na veľké dobrodružstvo naprieč celým svetom. Ale… vráťme sa na začiatok.

Keď sme sa rozhodli načrtnúť novú cestu a pustiť sa po nej. Cestou hĺbkovej humánnej liečby, striktne vedeckej, cestou homeopatie. Prístup k zdraviu, ktorý má za hlavný cieľ šetrne liečiť bez rizika. Vízia zdravia, ktorá dáva do centrálnej pozície ľudský aspekt, ktorej poslanie je pomáhať ľuďom v ich každodennom živote. Dnes viac ako 300 miliónov pacientov a 400 000 zdravotníckych pracovníkov na celom svete využívajú homeopatiu. Hľadať účinné riešenia bez rizika, zvýšiť kvalitu života všetkých, to je misia spoločnosti a laboratórií BOIRON. Pre všetky tieto dôvody je našou cťou prinášať túto holistickú víziu zdravia a rozvíjať lieky, ktoré slúžia všetkým. Jedinečnými a inovatívnymi postupmi, zvládnutým celistvým výrobným procesom, zaručujeme zdravotným pracovníkom a rodinám lieky vysokej kvality a spoľahlivosti. Otvorme nové možnosti, zdieľajme skúsenosti a odborné vedomosti, predstavme si novú éru, kde by každý aktér v zdravotníctve vnímal všetky možnosti liečby ako komplementárne. Všetko za účelom poskytnutia najlepšej kombinácie starostlivosti. Pre laboratória BOIRON je to predovšetkým humanitná otázka. Pretože vaše zdravie si zaslúži našu najvyššiu pozornosť.

Kvalitné a jedinečné know-how v službách vášho zdravia

Pre laboratória BOIRON je vaše zdravie viac ako práca, je to naše poslanie. Preto vyrábame vo Francúzsku účinné, bezpečné a vysokokvalitné výrobky pre zdravie. Ich bezchybná kvalita je zaistená mnohými kontrolami, ktoré počas výrobného procesu vykonávajú kvalifikovaní odborníci. Jedinečnému výrobnému procesu, ktorý si homeopatický liek vyžaduje, napomáha špičková technológia, ktorá zaručuje maximálnu spoľahlivosť a reprodukovateľnosť ako aj dokonalú bezpečnosť. Táto túžba po dokonalosti sa riadi jedinou požiadavkou, vašim zdravím.