Zdravie a pohoda pod stromček

Pri množstve materiálnych darčekov sa aj tie najväčšie dary dostávajú do úzadia. Napriek tomu, že zdravie a pohodu si prajeme všetci – či už pre seba, svoju rodinu, blízkych – nie vždy si ich dôležitosť aj uvedomujeme. V časoch pandémie a pri psychickom vypätí, ktoré zažívame ostatné dva roky, by mali zdravie a pohoda patriť medzi najzakladanejšie symboly Vianoc.

Advent je obdobím očakávania, no predovšetkým príprav na blížiace sa vianočné sviatky. Času je málo a práce veľa, no v žiadnom prípade nesmieme nechať nič na náhodu. A to platí aj o zdraví. Pristúpte k nemu komplexne – k fyzickej aj mentálnej pohode. Pomôcť vám pritom môže 100% prírodná liečba, ktorá pôsobí tak preventívne, ako aj liečebne. Liečba, ktorá je vhodná pre celú rodinu, nemá žiadne nežiaduce účinky, nie je návyková, neutlmuje a je BEZ liekových interakcií a neslávne známych kontraindikácií.

„Ježisko, pod stromček si prosím…imunitu“

Pevná imunita je v zimných mesiacoch na nezaplatenie, zvlášť v časoch, nepríjemnej pandémie. Dvojnásobne tak platí, že prevencia je základ úspechu. Imunitu treba budovať a podporovať tak, aby nás podržala, keď ju najviac potrebujeme.

V tom vám môže pomôcť OSCILLOCOCCINUM, ktorý pôsobí na protivírusovú imunitu, na chrípkové stavy ako sú horúčka, prechladnutie a bolesť. Môžete ho užívať tak preventívne, ako aj liečebne, pri prvých prejavoch vírusového ochorenia.

Nezabúdajte, že dôležitú imunitnú funkciu má črevná mikroflóra, ktorá okrem poskytovania ochrany pred patogénnymi činiteľmi, prispieva k rozvoju a správnemu fungovaniu imunitného systému. Kvalitné priobiotiká, ako OSMOBIOTIC FLORA, prispôsobené pre potreby celej rodiny, ochránia pomocou jedinečnej technológie mikroenkapsulácie, dôležité mikrobiálne kmene, tak aby sa predĺžilo pôsobenie probiotických živých kultúr – až 5-násobne sa zvýši ich prežívanie vo vašej tráviacej sústave.

Kašeľ, hlučné narušenie Vianoc

Vianočné koledy a  rozhovory v rodinnom kruhu, by nemali byť rušené nepríjemnými prejavmi kašľa. Prvou voľbou pri každom druhu kašľa je sirup STODAL, prírodný liek, obsahujúci 9 účinných látok, ktoré pôsobia pri kašli rôzneho druhu. Sirup neutlmuje ani nevyvoláva tráviace ťažkosti, nepotláča symptómy, ale, vďaka účinným látkam, pôsobí liečebne.

Psychická pohoda ruka v ruke so zdravím

Už dávno je známe prepojenie medzi psychickým a fyzickým zdravím. Práve preto je také dôležité bojovať so stresom a všetkými jeho sprievodnými prejavmi. Stres a vypätie oslabujú našu imunitu a v dlhodobom horizonte môže stres byť spúšťačom chorobných prejavov. Pri hľadaní riešenia je lepšie vyhnúť sa prípravkom, ktoré vyvolávajú závislosť. Nenávykovým riešením, ktoré navyše neutlmuje, je prírodný SÉDATIF PC.

Príjemné trávenie (počas) sviatkov

Medovníčky, koláče a tradičné jedlá našich starých rodičov rozihrajú  naše chuťové bunky už len pri pomyslení. Tráviaca sústava by sa ale mohla zľaknúť pri návale dobrôt, ktoré sa spájajú s každoročnými štedrými sviatkami. Vianoce plné fyzickej pohody, bez bolestí a ťažoby na žalúdku, bez nafukovania, bez pálenia záhy, ospalosti po jedle, či gastroezofagálneho refluxu, zabezpečí 100% prírodný a účinný GASTROCYNESINE na tráviace ťažkosti.

„Ježiško, prosím pribaľ mi ešte pevnú vôľu do roku 2022“

Po Vianociach nás čaká bilancovanie roka 2021 a povinnou jazdou sú predsavzatia do nového roku 2022. Ak patríte medzi tých, ktorí plánujú zdravší spôsob života a veľa času stráveného pri fyzickom pohybe, tak nezabudnite na to, že imunita je v jednom balíčku so zdravou primeranou fyzickou a športovou aktivitou. Nepodceňte pri nej regeneráciu svalov, pri ktorej vám pomôže ARNICALME krém alebo ARNICALME gél s praktickým roll-on aplikátorom. Prírodný prípravok, je výnimočný tým, že obsahuje 7% extraktu z čerstvej Arniky horskej.  ARNICALME produkty vám po fyzickom výkone zabezpečia podporu regenerácie svalov a rýchle uvoľnenie svalového napätia.  97% užívateľov ARNICALME bolo schopných opäť rýchlo vykonávať športovú aktivitu.

OSCILLOCOCCINUM®, STODAL®, SÉDATIF PC® a GASTROCYNESINE®  sú registrované homeopatické lieky. Pred užitím lieku si pozorne prečítajte príbalovú informáciu, prípadne sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Homeopatia a podporná starostlivosť v onkológii.

Homeopatia nelieči rakovinu. Ako doplnok konvenčnej liečby však (okrem iných terapeutických metód) predstavuje cenný prostriedok, ktorý pomáha zlepšiť kvalitu života pacientov. Homeopatické lieky predpísané alebo odporúčané odborníkom na zdravotnú starostlivosť môžu pacientovi pomôcť lepšie znášať nepríjemné sprievodné príznaky choroby alebo vedľajšie účinky liečby (napríklad chemoterapie alebo rádioterapie). Hovoríme o podpornej onkologickej liečbe. Podľa štúdie, ktorá sa […]

Boiron na Slovensku

Medzinárodná spoločnosť je na Slovensku zastúpená obchodnou filiálkou BOIRON SK s. r. o. od roku 1998. Homeopatické lieky firmy BOIRON sú však na Slovensku dostupné už od roku 1992.

Naša imunita je v zime pod paľbou patogénov

Imunita je schopnosť nášho tela brániť sa proti útokom vírusov, baktérií, plesní, parazitov, zhubných buniek prípadne cudzích látok pri otvorených ranách po úraze. Čo môže našu imunitu oslabovať? Okrem závažných chronických ochorení, chemoterapie a veku, ktoré náš imunitný systém oslabujú, môžu našu prirodzenú obranyschopnosť degradovať aj ďalšie faktory: zle vyvážená strava z hľadiska kvality alebo množstva, nedostatok aktivity […]

e-mail: boiron@boiron.sk

Ak sa chcete dozvedieť viac neváhajte nám napísať.