logo boiron

Médiá

Spoločnost Boiron bola založena v roku 1932 a je nezávislou rodinnou farmaceutickou firmou, ktorá sa špecializuje na výrobu homeopatických liekov.

Sledujte nás na

Kontakt

Ing. Jana Vedejová Sitášová, PhD.

Brand, HNC & Therapeutic development manager

Mobil : +421 (0) 902 153 446

e-mail: jana.vedejova@boiron.sk

Spoločnost Boiron bola založena v roku 1932 a je nezávislou rodinnou farmaceutickou firmou, ktorá sa špecializuje na výrobu homeopatických liekov.

Máme 2 801 zamestnancov v 50 krajinách (v 23 pobočkách), ktorí dôsledne a s nadšením rozvíjajú naše projekty v oblasti zdravia.

Poslaním spoločnosti Boiron je nájsť účinné a bezpečné riešenia a zlepšiť kvalitu života všetkých pacientov. Je nám cťou byť nositeľom tejto holistickej vízie zdravia a vyvíjať lieky pre každého.

V súčasnosti homeopatické lieky používa viac ako 200 miliónov pacientov a odporúča ich viac ako 400 000 zdravotníckych pracovníkov na celom svete.

Vďaka inovatívnym postupom a kontrole celého procesu výroby homeopatických liekov zaručujeme zdravotníckym pracovníkom a pacientom vysokú kvalitu a spoľahlivosť liekov.

Buďme teda otvorení, podeľme sa o naše vedomosti, skúsenosti a odbornosť a predstavme si novú éru, v ktorej každý zdravotnícky pracovník považuje všetky terapie za vzájomne sa doplňujúce, aby mohol pacientom ponúknuť tie najlepšie kombinácie zdravotnej starostlivosti.

Pretože pre spoločnosť Boiron je zdravie predovšetkým otázkou ľudskosti.

Vaše zdravie si zaslúži najvyššiu pozornosť!