logo boiron

Aktuality

Zaujímajú vás novinky z našej spoločnosti? Máte radi homeopatiu a chcete sa dozvedieť viac?

06.2024

Nová HOMEOPATIA ÁNO lekáreň v Humennom

S radosťou Vám oznamujeme, že Lekáreň Pri Kaštieli sa stala novou HOMEOPATIA ÁNO lekárňou.


03.2024

Lekáreň AESCULAP v Leviciach sa stala novou HOMEO ÁNO lekárňou na Slovensku

Vážení zákazníci, s radosťou vám oznamujeme, že do skupiny HOMEO ÁNO lekární na Slovensku pribudla nová lekáreň - Lekáreň AESCULAP v Leviciach. Lekáreň AESCULAP sa špecializuje aj na poradenstvo v oblasti homeopatie, ponúka odborné poradenstvo a pestrý sortiment homeopatických liekov.


02.2024

Rozhovor s Michèle Boiron

Michèle Boiron, farmaceutka: v 18 rokoch odišla z domu ako rebelka, dnes je nositeľkou Radu čestnej légie a pomáha ťažko chorým deťom


12.2023

Spoločnosť BOIRON bola ocenená v rebríčku Najdôveryhodnejšie spoločnosti sveta 2023 v rebríčku Newsweek

Spoločnosť Boiron, popredná spoločnosť v oblasti zdravotníctva a zdravotných riešení, hrdo oznamuje svoj pozoruhodný úspech, keď ju časopis Newsweek zaradil na 12. miesto v rebríčku najdôveryhodnejších spoločností na svete v kategórii zdravotníctva a biologických vied. Do zoznamu bolo zaradených 1 000 spoločností z 21 krajín a 23 odvetví.


10.2023

Camilia oslavuje 20 rokov radostného zúbkovania detí na Slovensku!

Camilia, spoľahlivý homeopatický liek na upokojenie prerezávajúcich sa zúbkov bábätiek, s hrdosťou oslavuje 20. výročie na slovenskom trhu.


10.2023

Suroviny na výrobu homeopatických liekov: prísny výber, prísne normy a postupy

Viac ako polovica surovín na výrobu homeopatických liekov BOIRON je rastlinného pôvodu. Výber dodávateľov, vstupné procesy a kontroly kvality podliehajú prísnym pravidlám a normám. Všetky lieky sa vyrábajú v laboratóriách vo Francúzsku a to isté platí aj pre pôvod surovín, ktoré až na niekoľko výnimiek všetky pochádzajú z Francúzska.


10.2023

Homeopatia ÁNO lekárne

Zoznam lekární s preškoleným personálom v oblasti homeopatie a s väčšou dostupnosťou jednotlivých monokomponentov.


lekarka

08.2023

Slováci a homeopatia

Až 85% Slovákov si myslí, že konvenčná a alternatívna medicína sa navzájom dopĺňajú.  Homeopatiu pritom pozná 82% opýtaných a takmer polovica ľudí na Slovensku homeopatii dôveruje. Vyplýva to z prieskumu, ktorý realizovala popredná medzinárodná prieskumná agentúra Harris Interactive (1) na reprezentatívnej vzorke 1000 respondentov od 10. do 21. marca 2023.


laboratoř, výzkum

07.2023

Konferencia HRI London 2023 predstavila najnovší výskum v oblasti homeopatie

220 delegátov z 27 krajín sveta a viac ako 60 vedcov, ktorí sa podelili o svoje najnovšie poznatky v oblasti homeopatie. Taká bola účasť na 5. medzinárodnej vedeckej konferencii, ktorá sa konala 16. - 18. júna v Londýne.