logo boiron

Camilia oslavuje 20 rokov radostného zúbkovania detí na Slovensku!

Camilia, spoľahlivý homeopatický liek na upokojenie prerezávajúcich sa zúbkov bábätiek, s hrdosťou oslavuje 20. výročie na slovenskom trhu.

Camilia, spoľahlivý homeopatický liek na upokojenie prerezávajúcich sa zúbkov bábätiek, s hrdosťou oslavuje 20. výročie na slovenskom trhu. Od roku 2013 sa Camilia udomácnila na trhu a poskytuje prirodzenú úľavu v období prerezávania zúbkov dojčiat a malých detí.

Homeopatia je preferovanou voľbou mnohých rodičov, pokiaľ ide o zmiernenie nepríjemných pocitov spojených s prerezávaním zúbkov u detí. Camilia je naďalej vyhľadávaným riešením pre rodičov, ktorí hľadajú šetrné a účinné riešenia v zaťažkávajúcom období prerezávanie prvých zúbkov, ktoré sprevádza bolesť, podráždenosť, červené líca, či hnačky. Homeopatické lieky ponúkajú pre malé deti a bábätká niekoľko výhod, vďaka ktorým je Camilia pre rodičov tou správnou voľbou a dlhodobo najpredávanejším* liekom na prerezávanie zúbkov na Slovensku:

  • Šetrná úľava: Camilia je vyrobená z prírodných zložiek a poskytuje jemný, neinvazívny prístup k bolesti pri prerezávaní zúbkov. Rodičia sa môžu spoľahnúť, že svojim malým deťom dávajú výrobok bez umelých prísad, bez umelých sladidiel, bez alergénov alebo konzervačných látok.
  • Žiadne známe vedľajšie účinky: Na rozdiel od niektorých tradičných liekov, homeopatické lieky ako Camilia nemajú žiadne známe vedľajšie účinky. To dáva rodičom pokoj pri používaní výrobku na zmiernenie ťažkostí ich dieťaťa.
  • Jednoduché podávanie: Camilia sa dodáva v hygienických jednorázových ampulkách, vďaka čomu sa ľahko podáva aj tým najmenším pacientom. Pohodlné balenie zabezpečuje presné a bezproblémové dávkovanie.
  • Rýchle pôsobenie: Camilia pôsobí rýchlo a prináša úľavu od príznakov prerezávania zubov. Jej homeopatické zloženie je navrhnuté tak, aby pomáhalo znižovať bolesť, podráždenosť a nadmerné slinenie, čo umožňuje deťom aj rodičom pohodlnejšie prežívanie.
  • Dôveryhodná pre rodičov: Camilia je už dve desaťročia dôveryhodným spoločníkom rodičov na celom Slovensku, ktorý ponúka podporu v náročnej fáze vývoja ich dieťaťa. Jej stála kvalita a účinnosť si získali srdcia mnohých rodín.

Vďaka záväzku poskytovať šetrnú a bezpečnú úľavu zostáva Camilia od spoločnosti BOIRON preferovanou voľbou pre rodičov, ktorí chcú pre svojich najmenších to najlepšie. Camilia si za posledných 20 rokov získala uznanie a odporúčania zdravotníckych pracovníkov, tak pediatrov ako aj lekárnikov, na celom Slovensku.

Zdravie našich najmenších si zaslúži najvyššiu pozornosť.

*IQVIA, YTD09.2023 CAMILIA predaje v eurách