logo boiron
  • Osmobiotic Flora Adult

Osmobiotic® Flora

OSMOBIOTIC® FLORA - Probiotiká pre dospelých

Osmobiotic® Flora je výživový doplnok pre dospelých vo forme prášku v 12 vrecúškach s obsahom 2 mikrobiálnych kmeňov: Bifidobacterium animalis subsp. lactis BS01 (LMG P-21384) - 2 miliardy v každom vrecku a Lactobacillus casei LC03(DSM 27537) - 1 miliarda v každom vrecku.

Osmobiotica

Probiotiká pre vyváženú črevnú mikroflóru

Jedinečná forma, ktorá spája 2 starostlivo vybrané mikrobiálne kmene.

Probiotiká Osmobiotic® Flora sú prispôsobené pre celú rodinu:

  • Osmobiotic® Flora pre dospelých (od 16 rokov)
  • Osmobiotic® Flora pre deti (od 3 rokov)
  • Osmobiotic® Flora pre bábätká (od 1. mesiaca)

Jedinečná forma, ktorá chráni probiotické kultúry

  • Technológia mikroenkapsulácie chráni jemnou tukovou ochrannou vrstvou probiotické kultúry pred natrávením žalúdočnou kyselinou, predlžuje pôsobenie probiotických živých kultúr tak, že až 5-násobne zvyšuje ich prežívanie v tráviacej sústave človeka.
  • Rad Osmobiotic® Flora je bez alergénov, bez lepku a laktózy.

Dávkovanie:

1 vrecko denne rozpustiť v studenej alebo vlažnej vode, najlepšie medzi jedlami. Užívať po dobu 12 dní. V prípade potreby možno zopakovať.

Upozornenie: Nevhodné pre deti. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Pred použitím tohto prípravku sa musia tehotné a dojčiace ženy poradiť so svojím lekárom alebo lekárnikom. Osobám so závažnou imunitnou nedostatočnosťou alebo chronickým ochorením odporúčame, aby sa pred použitím tohto prípravku poradili so svojím lekárom alebo lekárnikom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom a tmavom mieste a pri maximálnej teplote 25 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu!