logo boiron
  • Osmobiotic Flora Kids

Osmobiotic® Flora Kids

OSMOBIOTIC® FLORA KIDS - Probiotiká pre deti

Osmobiotic® Flora Kids je výživový doplnok so sladidalmi pre deti od 3 rokov vo forme prášku v 12 vrecúškach s obsahom 2 mikrobiálnych kmeňov: Bifidobacterium breve BR03 (DSM 16604) - 1 miliarda v každom vrecku a Lactobacillus casei LC03 (DSM 27537) - 500 miliónov v každom vrecku.

Malinová príchuť

Osmobiotica

Probiotiká pre vyváženú črevnú mikroflóru

Jedinečná forma, ktorá spája 2 starostlivo vybrané mikrobiálne kmene.

Probiotiká Osmobiotic® Flora sú prispôsobené pre celú rodinu:

  • Osmobiotic® Flora pre dospelých (od 16 rokov)
  • Osmobiotic® Flora pre deti (od 3 rokov)
  • Osmobiotic® Flora pre bábätká (od 1. mesiaca)

Jedinečná forma, ktorá chráni probiotické kultúry

  • Technológia mikroenkapsulácie chráni jemnou tukovou ochrannou vrstvou probiotické kultúry pred natrávením žalúdočnou kyselinou, predlžuje pôsobenie probiotických živých kultúr tak, že až 5-násobne zvyšuje ich prežívanie v tráviacej sústave človeka.
  • Rad Osmobiotic® Flora je bez alergénov, bez lepku a laktózy.

Dávkovanie:

Deti od 3 rokov: 1 vrecko denne rozpustiť priamo v ústach (prípadne v pohári studenej alebo vlažnej vody), najlepšie medzi jedlami. Užívať po dobu 12 dní. V prípade potreby možno zopakovať.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Prípravok obsahuje sorbitol a xylitol: nadmerná spotreba môže mať laxatívne účinky. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Osobám so závažnou imunitnou nedostatočnosťou alebo chronickým ochorením odporúčame, aby sa pred použitím tohto prípravku poradili so svojím lekárom alebo lekárnikom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom a tmavom mieste a pri maximálnej teplote 25 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu!