logo boiron
expert odborná činnosť

Svetový odborník na homeopatiu už viac ako 90 rokov

V roku 1932 sa farmaceuti Jean a Henri Boiron pustili do výroby homeopatických liekov, aby uspokojili dopyt lekárov, ktorí hľadali kvalitné produkty pre svojich pacientov.

Sledujte nás na

Jean-Christophe Bayssat, zástupca generálneho riaditeľa

Ovládanie vysokých riedení je zručnosť, ktorú naši farmaceuti a ich tímy udržiavajú od roku 1932 v duchu neustáleho zlepšovania. S prísnosťou a profesionalitou sa systematicky snažia spojiť rešpekt k homeopatickej tradícii s inováciami.

Jean-Christophe Bayssat, zástupca generálneho riaditeľa

Vitajte v spoločnosti Boiron

Boiron v Messimy

Vyznávame stále rovnaké hodnoty

V roku 1932 sa farmaceuti Jean a Henri Boiron pustili do výroby homeopatických liekov, aby uspokojili dopyt lekárov, ktorí hľadali kvalitné produkty pre svojich pacientov. Zostali sme verní ich duchu a duchu Christiana Boirona tým, že zachovávame hodnoty, ktoré sú zakorenené v našej spoločnosti už viac ako 90 rokov:

 • rešpektujúci, ľudský prístup k medicíne, ktorý zodpovedá očakávaniam pacientov, pokiaľ ide o globálnu škálu liečebných postupov, ako aj liekov, ktoré majú k dispozícii;
 • vedecká prísnosť, ktorá nám v kombinácii s našou kontrolou výrobných fáz umožňuje zaručiť vysokokvalitné zdravotné produkty pre najväčší počet ľudí;
 • úzke kontakty s lekármi a lekárnikmi, s ktorými sme si časom vybudovali dôverný vzťah a udržiavali dialóg v duchu výmeny skúseností;
 • odhodlanie napredovať v medicíne skúmaním možných ciest s odvahou a pokorou.

Angažovanosť všetkých našich zamestnancov odráža ich vášeň a potešenie z úspešného nasledovania nášho poslania. Pestujú túto povinnosť dokonalosti, aby sa homeopatické lieky lepšie integrovali do medicíny, aby boli užitočnejšie pre lekárov, lekárnikov a zdravie pacientov.

Objavte svedectvá zamestnancov spoločnosti Boiron

Spoločnosť Boiron v číslach

 • granule boiron

  N°1

  Svetové jednotka v homeopatii

 • boites granules homéopathic

  90 rokov

  skúseností

 • laboratória

  50

  počet krajín, v ktorých je naša spoločnosť aktívna

 • spolupracovník boiron

  2 801

  angažovaných zamestnancov po celom svete

 • boiron-francúzsko

  100%

  produktov vyrobených vo Francúzsku

Kľúčové čísla

Laboratória v číslach

Vedeli ste, že...?

Na podnet bratov Boironovcov sa homeopatia stala súčasťou francúzskeho liekopisu v roku 1965, predtým ako bola uvedená v americkom liekopise v roku 1982 a v európskom liekopise v roku 1995.

Zistite viac o kľúčovej úlohe spoločnosti Boiron vo vývoji homeopatie v celej histórii